2015/2016
​
IX Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH"
Laureaci:
Monika Koza
Klaudia Orłowska
Kinga Szczudlik
Martyna Szczudlik
Adam Sygut
Maciej Szymanek
Finalistka:
Ewa Siara
XLVI Ogólnopolski MÅ‚odzieżowy Turniej Turystyczno - Krajoznawczy
FinaÅ‚ wojewódzki:
I miejsce: Daria PrÄ™dki, RafaÅ‚ Tomków, Anna Ziemkiewicz
FinaÅ‚ ogólnopolski:
XII miejsce: Daria PrÄ™dki, RafaÅ‚ Tomków, Anna Ziemkiewicz
2014/2015
​
VIII Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH"
Finalista:
Mateusz Płoszyński
XLIII Ogólnopolski MÅ‚odzieżowy Turniej Turystyczno - Krajoznawczy
FinaÅ‚ wojewódzki:
II miejsce: Justyna Jarocka, Klaudia Orłowska, Anna Skalińska
III miejsce: Bartosz Piasecki, Miłosz Smoleński, Filip Wilczkiewicz
​
2013/2014
​
VII Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH"
II etap: Edgar Kozik, Mateusz Płoszyński, Maciej Szymanek
​
XLII Ogólnopolski MÅ‚odzieżowy Turniej Turystyczno - Krajoznawczy
FinaÅ‚ wojewódzki:
I miejsce: Jagoda Duda, Klaudia Orłowska, Sylwia Paguła
II miejsce: Justyna Jarocka, Edgar Kozik
FinaÅ‚ ogólnopolski:
VII miejsce: Jagoda Duda, Klaudia Orłowska, Sylwia Paguła
2012/2013
​
VI Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH"
II etap: Magdalena Orlef, Aneta Rościńska, Alicja Rauer, Joanna Urban,
XLI Ogólnopolski MÅ‚odzieżowy Turniej Turystyczno - Krajoznawczy
FinaÅ‚ wojewódzki:
IV miejsce: Jagoda Duda, Sylwia Paguła, Paulina Malawska
V miejsce: Edgar Kozik, Mateusz Płoszyński, Kamil Czech
2011/2012
​
V Ogólnopolska Olimpiada "O Diamentowy Indeks AGH"
II etap: Karolina Sarnocińska, Aneta Rościńska,
XL Ogólnopolski MÅ‚odzieżowy Turniej Turystyczno - Krajoznawczy
FinaÅ‚ wojewódzki:
IV miejsce: Alicja Frankowska, Maciej Bryndza, Aneta Wrosz
VII miejsce: Jagoda Duda, Sylwia Paguła, Sonia Winnicka
Podkarpacki Konkurs Turystyczno – Krajoznawczego
FinaÅ‚ wojewódzki:
I miejsce: Alicja Frankowska
III miejsce: Maciej Bryndza
​
2010/2011
​
1. IV Ogólnopolska Olimpiada o „Diamentowy Indeks AGH”
-
I etap: Adrianna Natanek (III J), Karolina Sarnocińska (II C), Maciej Bryndza (II C), Urszula Karnasiewicz (III A)
-
II etap: Adrianna Natanek, Karolina Sarnocińska
-
III etap: Adrianna Natanek -
​
2. XXXIX Ogólnopolski MÅ‚odzieżowy Turniej Turystyczno Krajoznawczy (OMTTK)
-
Eliminacje szkolne:
I drużyna: Marcelina Jóźwiak (II C), Anna Semczyk (II C), Monika Wilczak (II C)
II drużyna: Paulina Malawska (I B), Magdalena Orlef (I J), Justyna Toporowska (I J),
III drużyna: Kaja Bakalarz, Marta Mordarska, Aneta Rościńska,
-
Eliminacja powiatowe:
I drużyna: Marcelina Jóźwiak (II C), Anna Semczyk (II C), Monika Wilczak (II C) – II miejsce
II drużyna: Paulina Malawska (I B), Magdalena Orlef (I J), Justyna Toporowska (I J) – III miejsce
-
Eliminacja wojewódzkie:
I drużyna: Marcelina Jóźwiak (II C), Anna Semczyk (II C), Monika Wilczak (II C) – VI miejsce
3. Podkarpacki Konkurs Turystyczno – Krajoznawczego
-
finaÅ‚ wojewódzki:
Adrianna Natanek – II miejsce
Aneta Wrosz – X miejsce
2009/2010
XXXVIII
FinaÅ‚ wojewódzki:
I miejsce: Maciej Bryndza, Adrian Åšliwa, Izabela Åšmietana
FinaÅ‚ ogólnopolski:
IX miejsce: Adrianna Natanek, Adrian Åšliwa, Izabela Åšmietana
4. Przygotowanie uczniów do udziaÅ‚u w Podkarpackim Konkursie Krajoznawczym
(FinaÅ‚ – 9 kwietnia 2010: I miejsce – Adrianna Natanek, IV miejsce – Izabela Åšmietana)
5. UdziaÅ‚ w Finale Centralnym OMTTK – Bocheniec k. Kielc 10 – 13 czerwca 2010 r. (drużyna: Adrianna Natanek, Adrian Åšliwa, Izabela Åšmietana).
6. I miejsce drużyny w Eliminacjach Wojewódzkich OMTTK – Lesko 27 – 29 maja 2010 r.
7. ZajÄ™cia edukacyjne w Parku Narodowym PoÅ‚oniny w ramach sÅ‚owacko – polsko – sÅ‚oweÅ„sko – rumuÅ„skiego projektu „MÅ‚odzież w akcji: Uczmy siÄ™ pomagać przyrodzie we wspólnej Europie” 1 – 7 czerwca 2010 r. (8 osób)
8. UdziaÅ‚ w projekcie polsko – sÅ‚owackim „Odnajdujemy wymiary wspólnego sÄ…siedztwa - budujemy wspólnotÄ™ sÄ…siadujÄ…cych spoÅ‚ecznoÅ›ci” w ramach moduÅ‚u geograficznego 11 – 12 i 20 maja 2010 r. (18 osób)
9. UdziaÅ‚ Urszuli Karnasiewicz w XXXVI Olimpiadzie Geograficznej – etap okrÄ™gowy, Limanowa
Podkarpacki Konkurs Turystyczno – Krajoznawczego
FinaÅ‚ wojewódzki:
I miejsce:
IV miejsce: Izabela Åšmietana
2008/2009
XXXVII
FinaÅ‚ wojewódzki:
II miejsce: Justyna MickoÅ›, Adrian Åšliwa, Izabela Åšmietana
FinaÅ‚ ogólnopolski:
III miejsce: Justyna MickoÅ›, Adrian Åšliwa, Izabela Åšmietana
2008/2007
XXXVI
FinaÅ‚ wojewódzki:
II miejsce: Żaneta Duma, Justyna Mickoś, Adrian Śliwa
​
​
​
Osiągnięcia